• Index
  •  » Łowcy
  •  » Łowcy- ogłoszenia - mini event wchodzić i czytać !

#1 2012-02-19 23:50:39

Torlof

Moderator

Zarejestrowany: 2012-02-15
Posty: 49
Punktów :   

Łowcy- ogłoszenia - mini event wchodzić i czytać !

Mini event ,,Łowcy z Varantu"
Będzie to rp długoplanowe mające na celu nie tylko walke z nimi, ale również odkrycie kilku małych tejemnic w tej sprawie jak i bolesnej przeszłości, oraz 1 zoorganizowanej wyprawy pod koniec. Jeśli się uda będziemy mieli klasy eventowe, tu prośba do kokro Jutro ci napisze co i jak.


Notatnik Kakuru, nowy wpis.
Z jego rozkazu jako dowódca oddziału najlepszych łowców nagród na terenie vengradu, wraz ze swoimi ludźmi ,,pustynne salamandry", przybyliśmy na wyspe khorinis. Nie mam czasu na rozpisanie jego planu, jednak czuje że coś kombinuje, to za duże przedsiębwzięcie jak na niego. Tak czy siak jestem wreszcie na lądzie. Rozstawiłem swoich ludzi w wyznaczonych 6 punktach głównych. Mam duży plik listów gończych. Musze zająć się każdym z tych którzy na nich są.. jak na ironie mamy walczyć również z tutejszymi łowcami, jednak moi ludzie napewno zrobią co trzeba, a ja osobiście zajme się tą ,,najgorszą 3". Jak oni mieli... Zuben znany jako Torlof, Hikado znany jako jedno oki, oraz Karbon z Rivi. Zapisze każdego z listów, musze je rozdać wśród mych ludzi. Są to; Aron - zwany też MysterAron, Seltan ten zdrajca naszego ludu, Kanh, Eldric, Hurlok, Kakasi, Coristol, Yawa, Potter, oraz załoga jedno okiego i Konvicted, zabójca mego brata...

Rozkazy dla łowców pustynnej salamandry (p.s.)
-zabić każdego z listów gończych
-podróżować przynajmniej w 2 lub 3 osoby
-ukrywać miejsca zbiórek
-nie dać się zabić
-nie szkodzić miastu khorinis ani klasztorowi w bezpośredni sposób
-pomagać miastu w łapaniu celów

Opis jednostki p.s.
-pancerz; każdy członek w ukryciu w skórzanym pancerzu, dowódca w stroju podobnym do średniej zbroji asasyna.
-bronie; głównie jednoręczne długie miecze, nie rzadko różne ostrza i noże nie typowe dla tej krainy, łuki asasynów.
-styl walki; zazwyczaj walczą z wrogiem w parach lub w 3, często używają techniki walki 2 mieczami na raz, działają szybko i konkretnie, używają trucizn.
-znaki szczególne; każdy ma ukryty symbol p.s.

Postęp w ustaleniu informacji o napastniku
-znany styl walki, pochodzenie i znaczenie jednostki, poznanie ich symbolu.
-wiadomo kto jest szefem, jednak nie wiadomo gdzie jest, nie dokładnie określony cel ich przybycia.
-nieznany zleceniodawca całej akcji, nieznane miejsca zbiórek oraz liczebność najeźdzców.

Dyplomacja
łowcy - wojna
piraci - wojna
krwawe żadło - pakt o nieagresję / neutralnie
khorinis - sojusz / pakt o nie agresję
klasztor - brak stosunków

Tutaj propozycja wyglądu klas eventowych.

łowca pustynnej salamandry
dla: każdy kto złoży podanie na forum + osoby z serwa które zgłoszą taką chęć wcześniej
zbroja: zbr. wodnego kręgu lub skórzany pancerz
broń: dobry długi miecz, łuk z wiązu, 20 zwojów strzały ognia
eq: woda, żarcie, winko, list gończy z bezim-przynajmniej ze 3 (jeśli znajdzie się kod na to)
umiejętności: siła klasy- siła ataku mniej więcej jak dla przeciętnej 4 klasy każdej frakcji, hp jak na 3 klase, akrobatyka.

Dowódca pustynnej salamandry
dla: wybrana osoba z serwa, na pewno będą chętni
zbroja: lekka łowcy smoków
broń: ciężkie magiczne ostrze bojowe lub ostrze burzy, kościany łuk, 10 zwojów dużej kuli ognia
eq: woda, żarcie, winko, list gończy z bezim-przynajmniej z 10
umiejętności: siła klasy- porównywalna do naszych przywódców, akrobatyka.
__________________________________________________________________________________________


Tu oddalam stare ogłoszenia

Bandyci, psy wojny, rabusie, mordercy, zabójcy, kaci, rzezimieszki, barbarzyńcy i opętani.... tak mówią o nas ludzie... A jesteśmy tak naprawdę łowcami (pełna nazwa ,,bractwo łowców głów"). Zamieszkaliśmy w demonicznej wieży, co dobrze oddaje nasz kliamat, gdyż wyyznajemy Beliara, a władca nie stroni od opowieści o ,,Bogach śmierci". Utrzymujemy się w przekonaniu że w każdym człowieku jest nienawiść i inne złe uczucia. W niektórych jest tego dużo, nie kontrolują tego, inni to skrywają głeboko w sobie. Ale my uczymy się jak wykorzystać ból, strach i nienawiść do tego aby stać się silnymi na duchu i umyśle. Po trudnych treningach uczyniliśmy mocne też nasze ciało. Każdy z nas jest doskonałym łucznikiem, to nasza domena, charakterystyczną cehcą są również topory, które ma każdy łowca. Wybrani posługują się w pewnym stopniu magią... Na pewno nikt o zdrowych zmysłah nie chce zadzrzeć z armią łowców...

UWAGA:
Ogłoszenie dla wszystkich- Jesteśmy łowcami a nie żadną sektą, beliarowcami czy zakonem. W skrócie mówiąc nie przesadzajcie z magią i tym że prawie każdego mojego ucznia musi opętać demon albo sam Beliar. Naszą domeną jest łucznictwo oraz walka toporami. Łowcy to łowcy, silni, dzielni, rwący się do walki w stylu rambo, ale nie w stylu proroków beliara. Moje pozwolenie na te coś w sobie mają Seltan i MysterAron, oprócz nich każdy może czasem wejść w jakiś trans czy coś, ale ostatnio każdy mi uświadamia że ma w sobie demony, duchy i że jest wybrańcem beliara. Więc proszę bez przesady



UWAGA- kolejne ogłoszenie
Ten kto nie będzie się sluchał, będzie się ciągle natrącał innym może zostać wyrzucony ! I jedna prośba nie zaśmiecajcie zbytnio chatu i nie piszcie ze mną ciągle na pw jak jestem zajęty rozmową z kimś w rp (lub w moim przypadku to z kilkoma naraz, jeszcze 2 osoby pytają o przyjęcie, kolejna o awans, ktoś się kłóci i musze uspokajać i dopiero... ktoś mi jeszcze na pw pisze od tak żeby luźno sobie pogadać
    )


WIEŻA łowców- kto wejść może, kto nie a kto będzie powitany toporem
KAŻDY sojusznik lub neutralny po przejściu obok wartownika musi zareagować na STOP !/ STÓJ ! Wartownik ma to powiedziec 2 razy, bez zatrzymania się macie go zabić. KAŻDY wróg... jeśli przejdzie bez zapytania lub wejdzie mimo prób powstrzymania... zabić

każdy łowca- wstęp wolny... wiadomo
piraci- Hikado zawsze, jego załoge za zapytaniem strażnika czy wejść może !
bandyci- to samo jak wyżej, tylko z merlinem
klasztor- teorytycznie arcymistrz i reszta za pozwoleniem
khorinis- Kokro za pozwoleniem, każdy inny miastowy bez konkretnej przyczyny (przyczyną nie jest ,,chce gadać z torlofem ;p) może zostać zabity
podróżnicy- tylko dopuszczeni przez wartownika


Nie można czegoś zyskać, niczego nie tracąc...

Offline

 
  • Index
  •  » Łowcy
  •  » Łowcy- ogłoszenia - mini event wchodzić i czytać !
PustaMiska - akcja charytatywna

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grad.pun.pl www.rozrywka-dla-nastolatek.pun.pl www.pierwszabebel.pun.pl www.mysteamforum.pun.pl www.gra-wwe.pun.pl