#1 2012-02-14 14:57:15

Rafee

Użytkownik

39921467
Call me!
Zarejestrowany: 2012-01-28
Posty: 65
Punktów :   

Nasze początki

Witam tutaj piszemy swoje początki z gmp (o ile ktos pamiętamy) Zakaz podawania nazw serwerów !!!

to ja pierwszy

Gre zaczołem w Boże Narodzenie poniewaz wczesniej miałem z nim problemy wiec udało mi sie i po właczeniu gry pmyslaem WTF poniewaz w tle grała muzyka Jingle bells (czy jakos tak xD) potem przypomnialem sobie ze są swieta potem dalem nick i te duperele nastepmie wbilem na 1 serwer na liscie.Byl to  serwer [Cenzura] (serwer upadl przed upadkiem gmp) wbilem na klase nie dla mne poniewaz nie ogarnialem jeszcze wtedy rp ale coż potem h@ wytlumaczyl co i jak . Na serweże poznalem pierwszych takich znajaomych jak Korko czy Kanh01.


http://z1.przeklej.pl/prze1697/2c5f26600001da2a4f36ae06

Offline

 

#2 2012-02-14 21:05:29

Dusty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 9
Punktów :   

Re: Nasze początki

Zacząłem grę ok. 4 stycznia, gdy znudziła mi się gra w COD'a. Wiedzialem o tym, ze wyszedl mod, aktywujacy gre multiplayer do Gothica. Probowalem go sciagnac juz wczesniej, ale sie nie powiodlo( dodam, ze bylo to ok. listopada.) Chcialem sprobowac ponownie zainstalowac, ale tym razem... magia, udalo sie (xD). No to uruchomilem, zrobilem postac ( bo nie jestem fanem Bezia ).Wszedlem na liste serwerow i szukalem jakiegos ogranietego. Poszukiwania się powiodły i zaszedłem na serwer [Cenzura] Zostalem cieplo powitany na serwerze, poznalem graczy. Kilka dni pozniej, GMP upadlo, ale szkoda bylo sie z tym rozstawac...

Offline

 

#3 2012-02-24 22:56:29

Huntik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 50
Punktów :   

Re: Nasze początki

To zaczęło się ok. w Styczniu, nie, nie, nie. Nie TEGO roku. Tak, grałem kiedyś w Styczniu, czy może Grudniu rok temu. Pamiętam 'pierwsze' klasy. I tego Barbarzyńcę. To były czasy. Szkoda tylko, że mi ciągle crashowało, i nie znałem ŻADNEGO numeru IP. Hm... poczekałem 'jakiś' czas i zacząłem grać ponownie w ok. Październiku poprzedniego roku. Pierwszym serverem było '[Cenzura]'. Był to wspaniały server TDM. Niedługo także zacząłem wbijać na inne servery - RP; DM; a także TDM; To były czasy Kokro poznałem na Starej Koloni jakiś miesiąc temu...?

Offline

 

#4 2012-02-27 13:33:21

MysterAron

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nasze początki

jakieś 2 lata temu tyle powiem! bo więcej nie pamiętam sobie to zgrałem i wszedłem na 1 serv na liście [Cenzura] ale on potem jeszcze upadł i znów został...i ja na początku trochę nie ogarniałem ale sam do wszystkiego doszedłem i grałęm na nim z tydz. a potem się przerzucałem na inne jak ten upadł.

Offline

 

#5 2012-02-27 13:44:23

kokro

Administrator

Zarejestrowany: 2012-01-28
Posty: 86
Punktów :   

Re: Nasze początki

Zakaz podawania nazw serwerów RP TDM DM
nawet jeśli upadły ! Mogą wrócić !
Forum nie jest do reklamowania ...


http://img710.imageshack.us/img710/9312/banner1p.png

Offline

 

#6 2012-02-27 17:46:21

Huntik

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-22
Posty: 50
Punktów :   

Re: Nasze początki

Kokro, przesadzasz. Tamtejszy server to przeszłość, nawet admin wtedy to ogłaszał, że kończy swoją działalność w Gothicu! Przesadzasz... Pewne servery NIE powrócą.

Offline

 

#7 2012-02-27 17:53:47

 Florek

Użytkownik

8970241
Call me!
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Nasze początki

Ja zaczynałem grę jeszcze na serwie Niree gdzie tutejsza administracja również miała jakąś władzę, lecz zrezygnowali więc po pewnym czasie także zdecydowałem się wrócić do gothica na ten serwer i jestem z tego zadowolony.


Mój dom, moje zasady. -Powiedział Puszek.

Offline

 
PustaMiska - akcja charytatywna

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blogowisko.pun.pl www.aniolypiekla.pun.pl www.playrohan.pun.pl www.pokemon-gra-pbf.pun.pl www.avilla.pun.pl