#1 2012-02-28 21:25:09

 Florek

Użytkownik

8970241
Call me!
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Kanał/serwer teamspeak3

Witam, nie sądzicie że ten jakże najlepszy serwer RP moim zdaniem powinien mieć własny serwer team speak? Team speak 3 służy do porozumiewania się grupowego przez jakąś grupę ludzi, jest to darmowa aplikacja udostępniona w necie... co o tym sądzicie? Możemy zrobić kanał na serwie mojego kumpla, podam IP jak będziecie chcieli, jeżeli chcecie zrobić serwer ts to trzeba go opłacić, więc decydujcie.


Mój dom, moje zasady. -Powiedział Puszek.

Offline

 

#2 2012-02-29 14:37:25

Czekol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kanał/serwer teamspeak3

Rozumiem, że kanał u kumpla jest darmowy? Bo tą końcówką trochę tak zamąciłeś. Jestem za, będziemy mieć swój pokój i zobaczymy ile ludzi będzie tam siedzieć, jeżeli faktycznie będzie to dość sporo osób to w przyszłości kupić własny serwer . To nie są bardzo duże pieniądze, ale lepiej sprawdzić żeby on nie stał pusty.

Offline

 

#3 2012-02-29 15:06:50

 Florek

Użytkownik

8970241
Call me!
Skąd: Międzyrzecz
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Kanał/serwer teamspeak3

Czekol napisał:

Rozumiem, że kanał u kumpla jest darmowy? Bo tą końcówką trochę tak zamąciłeś. Jestem za, będziemy mieć swój pokój i zobaczymy ile ludzi będzie tam siedzieć, jeżeli faktycznie będzie to dość sporo osób to w przyszłości kupić własny serwer . To nie są bardzo duże pieniądze, ale lepiej sprawdzić żeby on nie stał pusty.

Przyznam ci rację... "nabałaganiłem" gdy to pisałem gdyż nieco się śpieszyłem... Odpowiem na to co pisałeś... tak, kanał jest darmowy, gdyby kanały u kogoś na tsie były płatne to kto by je kupił? Założę za chwilę kanał o nazwie Gothic Multiplayer, pewnie znajdzie się na samym dole gdyż wszystkie po kolei kanały są zajęte ale szybko znajdziecie bo jest mało kanałów. Ip tsa to 91.204.162.51, nie posiada ten serwer hasła więc bez problemu można wejść... na tsie jestem pod nickiem Florek, mogę być na pokojach takich jak SAMP itd. gdy nie ma mnie na gothicu.
Hasło do kanału... Gotham

Ostatnio edytowany przez Florek (2012-02-29 15:08:51)


Mój dom, moje zasady. -Powiedział Puszek.

Offline

 
PustaMiska - akcja charytatywna

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawodzienne.pun.pl www.glogera.pun.pl www.mpu22.pun.pl www.fifa09league.pun.pl www.corehoundpack.pun.pl